Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mikal napisał:
wydawało mi się, że na nagraniu była grupa powyżej 15 osób
mnie też się tak właśnie wydaje, że grupa była <15 osób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było napisac ogloszenie o zakupie roweru i list z reklamacją do sklpeu internetowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bianka napisał:
ja codze do liceum dla dorosłych i mature mam o 16 macie może te tematy do dwóch ostatnich zadań chodzi mi o te co trzeba napisać list lub coś w tym rodzaju
fuksiarz. W któtkiej odpowiedzi trzeba napisac ogłoszenie że kupisz rower, do czego ci jest on potrzebny, ile na to kasy przeznaczysz, podac kontakt i cos tam jeszcze. Długiej odpowiedzi: list, coś tam Ci się zepsuło, musisz oddac do reklamacji i rozkminic co się zepsuło, co chcesz za zadośc uczynienie i takie tam. Dajcie arkusz bo było chyba kilka wersji arkuszy (pomieszane pytania) wiec bez sensu cholera dawac odpowiedzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie może gdzie znajdę arkusze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAturzysta napisał:
wiecie może gdzie znajdę arkusze?
Czy tak trudno wejść na stronę OPERONU ??? Gdzie wszystko pisze ! NIe ma to jak być leniwym i czekać niewiadomo na co ;] JĘZYK ANGIELSKI - ARKUSZE DOSTĘPNE OD 26 LISTOPADA (PIĄTEK), GODZ. 15.00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
fuksiarz. Dajcie arkusz bo było chyba kilka wersji arkuszy (pomieszane pytania) wiec bez sensu cholera dawac odpowiedzi...
Sam jesteś pomieszany ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
Czy tak trudno wejść na stronę OPERONU ??? Gdzie wszystko pisze ! NIe ma to jak być leniwym i czekać niewiadomo na co ;] JĘZYK ANGIELSKI - ARKUSZE DOSTĘPNE OD 26 LISTOPADA (PIĄTEK), GODZ. 15.00
też to czytałem ale myślałem ze jest gdzieś wcześniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 25zł ciekawe ilu sie nabierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt zapłaciłam 1,22zł ale są odpowiedzi zdałam hehe dała bym Wam, ale zapłaciłam i nie dam bo dlaczego ja miałam płacić a Wy nie. Ale odpowiedzi są
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka kretynka!! albo dajesz normalny link albo stuknij sie w łeb.. widzę glupich ludzi nie brakuje;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są gdzieś arkusze tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Ci szkodzi podać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinia downie myslisz ze nie wiemy ze jestes ta sama osoba ktora wyslala linka? malymi literkami jest napisane za 1zl sie placi miedzy godzinami 24-6 a w innych godzinach 25 zl suko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra, olać tą dziwkę jutro będę miał odpowiedzi to sobie sprawdzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, se wymyśliła jakąś kinie. brak slow, co masz z tego ze to robisz? pewnie nawet matury nie zdajesz bo jestes tępa;DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są pytania do tych odpowiedzi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak przeczytałam ten trzeci tekst o tych butach to się śmiać zaczęłam, dobrze, że mnie nie wyrzucili fajny tekst był ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w szkole pisaliśmy w wielkiej klasie, w której jest niesamowite echo, radio było na samym wejściu do klasy, także osoby siedzące przy końcu, jak np. ja musiały sie nieźle nagimnastykować i wsłuchać zeby cokolwiek usłyszeć... ale jakoś było.. ogolnie nie aż tak trudne -Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha... i widzisz Kinuś , nie potrzebnie się nam chwaliłaś , suczko jedna Teraz nawet się z Tobą na randkę nie umówimy xD Bleeee ! =D na ile procent liczycie )? Bo ja na jakieś ... 50 ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 15

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...